پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز

دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :B 2

چکیده:

دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز

کودکان حساس‌ترین و تاثیر پذیر ترین گروهی هستند که از راه تجربه مستقیم با محیط اطراف خود به درک و فهم امور می‌پردازند و باعث رشد شخصیتی خود می‌شوند، لذا طبیعت و محیط پیرامون کودک، خود عامل تشکیل دهنده هویت کودک می‌باشد. در کلی ترین حالت تعامل کودک نخست از خود سپس با دیگران و طبیعت آغاز می‌شود. کودکان با تعامل در طبیعت، نیازها و خواسته های خودرا بیان می کنند بنابراین اگر این نیاز ها تامین شود باعث افزایش تعامل کودک با طبیعت می شود. فراهم کردن محیطی سالم برای تعامل کودک با طبیعت در راستای رشد شخصیتی، شناخت و یادگیری در طبیعت، بازی و شناخت توانایی‌های خود می تواند سبب علاقمندی حضور کودک در طبیعت شود. محیط باغ کودک و عناصر طبیعی موجود در آن مانند: آب، خاک، گل و گیاه، حیوانات، حشرات، آبزیان، موجب تاثیرگرفتن و تاثر بخشیدن کودک و ارتباط مستمر کودک با طبیعت می‌شود. از مهمترین مسائلی که در دوران کودکی برای ارتباط بیشتر با طبیعت مطرح می‌شود شناخت عوامل محیطی و کیفیت آن و چیدمان و مبلمان استفاده شده در آن است تا هم نیاز کودک به بازی برآورده شود و هم توانایی های خود را کشف کند.

در ادامه با سایت آرک دی ال همراه باشید تا پایان نامه باغ کودک با رویکرد معماری سبز تقدیم شما عزیزان گردد.

رساله معماری

در طراحی این مکان سعی در به‌کارگیری ضوابط طراحی معماری منطبق با شرایط جسمی و روانی کودکان گردیده است. مکانی که ضمن داشتن فرایندی جهت یافته و دارای قاعده و قانون، غیر جدی، خوشایند و لذت‌بخش خواهد بود. اینجا فضایی مخصوص کودکان 4 تا 12 ساله خواهد بود که دارای شرایط مناسب و مطلوب برای رشد همه جانبه آنان باشد. در این مکان برای پرورش و رشد ذهنی/ جسمی کودکان دست به تقویت و غنی‌سازی محیط بازی/ موزه زده شده است و با توجه به افزایش سن کودکان محیط براساس الگوی رشد آنان و مبتنی بر برنامه‌ای نامرئی از اکتشاف، تجربه و فعالیت به سوی قاعده، یادگیری و مفاهیم تربیتی سوق یافته است. طراحی فضاهای چندمنظوره، گروهی و انعطاف‌پذیر در این مکان با تاکید بر رعایت ضوابط ایمنی و سلامت کودکان، منجر به ایجاد فرصتی برای بازی با اختیاری تام و تجربه‌ای لذت‌بخش، ضمن تقویت روابط اجتماعی با همسالان خود خواهد شد. در این مکان بازی جدی‌ترین کار یا تجربه کودک محسوب شده و کودک اجازه‌ی هر بازی و کاری را خواهد داشت.

دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز

 این پژوهش بر آن است که با در نظر گرفتن مبانی لازم برای طراحی باغ کودک(کودکان 3 تا 6 سال) ایجاد تعامل بین کودک و طبیعت، محیطی مطلوب و متناسب با توانایی‌های آنان برای پاسخگویی به نیاز‌های روانی و امکان برقراری تعامل با یکدیگر، ایجاد خلاقیت، بازی و آموزش را تأمین نماید.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود باغ کودک با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری باغ کودک با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله باغ کودک با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.