پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک

دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :B 3

چکیده:

دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک

 کودکان حساس ترین و تأثیرپذیرترین گروه سنی جامعه را تشکیل می دهند و در حساس ترین و مهم ترین سال های زندگی شان یعنی زمانی که پایه های رشد شخصیتی – ذهنی – جسمی و اجتماعی آن ها شکل می گیرد تا زمانی که وارد شهر می شوند نیازمند این هستند تا زندگی اجتماعی را در مقیاس خود تجربه کنند و این مستلزم فراهم بودن فضایی کودکانه و صمیمانه است. با پرورش کودکانی پاک و شاد فردایی بهتر خواهیم داشت کودکانی که مردان و زنان فردا خواهند شد؛ امروز باید به درستی تربیت شوند و زندگی کردن را بیاموزند. متأسفانه در ایران بیشتر فضاهای آموزشی مانند مدارس و مهدکودک ها و غیره با کاربری های غیرآموزشی لحاظ و مناسب نمی باشند که این مکان های نامناسب باعث عدم شکوفایی استعداد و انگیزه آنان می گردد و این استعدادها که به عنوان سرمایه های ملی جامعه می باشند شکوفا نمی شوند.

در ادامه با سایت آرک دی ال همراه باشید تا پایان نامه مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک تقدیم شما عزیزان گردد.

رساله معماری

هدف پژوهش حاضر ارزیابی تأثیر مرکز آموزش تخصصی پیش دبستانی بر ارتقاء رشد ذهنی کودکان و همچنین جمع آوری اصول و معیارهای مرتبط با مرکز آموزش تخصصی پیش دبستانی و مولفه های ارتقاء رشد ذهنی کودکان می باشد. در این پژوهش با استفاده از مطالعات کتابخانه ای و اسنادی، داده ها و اطلاعات مورد نیاز جمع آوری گردید و پس از تهیه پرسشنامه بر مبنای شاخص ها و متغییرها، با روش میدانی تکمیل گردید. نتایج این پژوهش حاکی از آن است که طراحی مجموعه کودکان آموزشی پیش دبستانی به منظور ارتقاء رشد ذهنی موجب می گردد تا کودکان در این فضا با توجه به استعداد و همت خویش در مسیر یادگیری و پرورش صحیح گام بردارد.

دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک

در این میان ایجاد و طراحی و ترکیب فضاهای پر و خالی با استفاده از حجم مثلث در فرم هندسی مجموعه، استفاده از رنگ های گرم و شاد، ایجاد دید بصری مناسب، مبلمان هایی با رنگ شاد و وزن و متریال قابل حمل توسط کودکان، تعامل با فضای باز، استفاده از ترکیب فضای سبز و آب، آموزش هایی فراتر از کتاب های درسی، ارتباط صمیمی معلمان با کودکان، ایجاد فضا جهت ورزش های ذهنی، طراحی فضای کلاس ها به صورت استاندارد، ایجاد کلاس های آموزشی والدین و امکانات آموزشی جهت ارتقاء والدین سعی بر آن شده تا امکان ارتقاء رشد ذهنی کودک فراهم شود.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله مرکز آموزشی پیش دبستانی با رویکرد روانشناسی کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.